Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
2017-12-28
Paneļu piegāde uz Randeni

Notika jumta un sienu sendvičpaneļu ar putupolisterola pildījumu piegāde jaunā lauksaimniecības objekta uzbūvei Daugavpils novadā, Kalkūnes pagastā, Randenē. Piegādes apjoms sastādīja - 490 m2.


lasiet vēl
2017-11-24
Ķekavas putnu fabrika

Slavenās Ķekavas putnu fabrikas rekonstrukcijas ietvaros mūsu uzņēmums nodrošina sienu un jumtu sendvičpaneļu ar minerālvates pildījumu, kā arī cinkotu izstrādājumu un skārda apdares elementu piegādi un montāžu. Kopējais darbu apjoms - 340 m2.


lasiet vēl
2017-08-30
Jaunā ražošanas ēka Madonas novadā

Notika minerālvates jumta un sienu sendvičpaneļu piegāde SIA "Baltic Block" palešu bloku ražošanas ēkas uzbūvei Madonā. Piegādes apjoms sastādīja - 2 980 m2.


lasiet vēl
2017-08-02
Noliktavas ēkas būvniecība Rīga

Noliktavas ēkas būvniecības ietvaros Muitas noliktavas teritorijā Rīgā mūsu uzņēmums nodrošina trapecveida un Z-profilu un skārda apdares elementu piegādi un montāžu. Kopējais darbu apjoms - 3 860 m2.


lasiet vēl
2017-06-05
Zirgu jāšanas un audzēšanas komplekss Jūrmalā

Notika lielā apjoma sienu un jumtu poliuretāna sendvičpaneļu un skārda apdares elementu piegāde jaunā jāšanas un zirgu audzēšanas kompleksa uzbūvei Pierīgā, Rīga-Jūrmala šosejas tuvumā. Kopējais piegādes apjoms sastādīja 5 010 m2.


lasiet vēl
2017-04-10
PIR paneļu piegāde uzņēmumam Otanku Dzirnavnieks

"Otanku Dzīrnavnieks" ražošanas plātību palielināšanas ietvaros mūsu uzņēmums piegādā sienu un jumtu sendvičpaneļus ar poliuretāna pildījumu, kā arī skārda apdares elementus un visus nepieciešamus papildmateriālus veiksmīgai un komfortablai būvniecībai. Kopējais paneļu apjoms - 1 045 m2.


lasiet vēl
2017-04-04
AS Grindex remonta darbi

Mūsu uzņēmums veica sendvičpaneļu ar minerālvates pildījumu remonta darbus Rīgā, akciju sabiedrības "Grindex" ražotnē. Kopējais renovējamās virsmas apjoms sastādīja 30 m2.


lasiet vēl
2017-03-03
Sendvičpaneļu piegāde uz Zviedriju

Ir atvērts jauns mūsu produkcijas realizācijas tirgus - mūsu ziemeļu kaimiņvalsts Zviedrija! Pēc vietēja uzņēmuma pasūtījuma tika veikta speciālu saldetavas sendvičpaneļu ar poliuretāna pildījumu piegāde uz Malmo pilsētu jaunās ražošanas ēkas būvniecības nolūkām. Kopējais pasūtījuma apjoms - 1 320 m2.


lasiet vēl
2017-01-16
AS Kōnig saldetava Daugavpilī

Turpinot aukstumas kameru uzbūves procesu Daugavpilī, pēc AS "Kōnig" pasūtījuma tika veikta sendvičpaneļu piegāde un montāža kārtejā objektā, līdz ar ko vecā ražošanas telpa tika pārbūvēta par plašu un modernu aukstuma kameru. Kopējais paneļu piegādes un montāžas apjoms - 690 m2.

 


lasiet vēl
2017-01-11
Minerālvates paneļu piegāde uzņēmumam Green Energy

Notika minerālvates sendvičpaneļu piegāde ražošanas ēkas uzbūvei Lielupē, Salacgrīvas novadā. Piegādes apjoms sastādīja - 640 m2.


lasiet vēl
Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions