Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
2009-10-09
Cento veikals Daugavpilī

Tika veikti inovācijas darbi ēkas tehniskā stāvokļa uzlabošanai, rezultātā ēkas ārējais izskats tika padarīts par mūsdienīgāku un estētiski pievilcīgāku. Darba rezultātā tika pieņemts lēmums par veikala nosaukuma maiņu no IKI uz CENTO.


lasiet vēl
2009-09-25
Katlu māja Daugavpilī

Tika nodrošināta sendvičpaneļu piegāde un sniegta visa tehnoloģiskā palīdzība celtniecības gaitā. Vēlāk tika izgatavoti un uzstādīti skārda apdares un noteksistēmas elementi. Kopējais darba apjoms ir  780 m2.


lasiet vēl
2009-04-08
Diskobārs Rīgā

Tika veikta vēcas ūgunsgrēkā cietušās ēkas demontāža. Materiālu piegāde un pilnā apjoma celtniecības darbu izpilde. Kopējais darba apjoms - 340m2.


lasiet vēl
2009-03-11
Tirdzniecības komplekss Rīgā

Visa apjoma skārda izstrādājumu izgatavošana un montāža, kā arī noteksistēmas izgatavošana un uzstādīšana.


lasiet vēl
Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions