Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
2014-11-17
Betona mezgls Jūrmala

Turpinot sadarbību ar uzņēmumu SIA "K&B Solutions" mūsu firma nodrošināja sendvičpaneļu ar putupolisterola pildījumu piegādi betona mezgla celtniecībai Jūrmalā. Kopējais piegādes apjoms - 100 m2.


lasiet vēl
2014-11-04
Noliktava Rīgā

Notika sendvičpaneļu ar poliuretāna pildījumu piegāde uz Rīgu, noliktavas telpas uzbūves mērķiem. Kopējais piegādes apjoms - 140 m2.


lasiet vēl
2014-10-20
Stallis Pēterniekos

Notika ugunsdrošu minerālvates sendvičpaneļu piegāde uz Pēterniekiem, Olaines pagastā, jaunā staļļu ēkas uzbūves mērķiem. Kopējais piegādes apjoms - 126 m2.


lasiet vēl
2014-10-06
Industriāla ēka Jūrmalā

Līgums ar uzņēmumu SIA "K&B Solutions" paredz sendvičpaneļu ar putupolisterola pildījumu piegādi industriālas ēkas celtniecībai Jūrmalā. Kopējais piegādes apjoms - 145 m2.


lasiet vēl
2014-09-15
Gāzes modulis Klīniskajā Slīmnīcā "Gaiļezers"

Turpinot sadarbību ar uzņēmumu "Lakalme", tika noslegts līgums, kas paredz jau otrā, daudz lielākā sendvičpaneļu moduļa tehnisko izstrādi un izgatavošanu gāzez iekārtu glabtuves nolūkām, kas izvirza īpašas prāsības ūgunsdrošības ziņā. Modulis tiks uzstādīts Rīgā, Klīniskajā slīmnīcā "Gaiļezers", slīmnīcas renovācijas projekta ietvaros. Kopējais moduļa apjoms - 90 m2.


lasiet vēl
2014-09-08
Noliktava Mārupē

Līgums paredz lielā apjoma sendvičpaneļu piegādi noliktavas ēkas celtniecības nolūkam. Kopējais paneļu apjoms - 785 m2.


lasiet vēl
2014-08-29
Latvijas Finieris

Saskaņā ar SIA "MML" pasūtījumu, SIA "ExsoBalt" nodrošina sienu sendičpaneļu ar minerālvates pildījumu piegādi uz Rīgu, Latvijas Finiera rūpnīcai Bolderājā. Kopējais pasūtījuma apjoms - 185 m2.


lasiet vēl
2014-08-04
Vasaras moduļu māja Mārupē

Kārtējā būvniecībā moduļu konstrukciju pielietošanas metode - vasaras mājas uzbūve Mārupē. Šīs mājas projekts tika speciāli izstrādāts konkrētam pasūtītājam un ir unikāls Latvijā. Kopējais izpildīto darbu apjoms - 120 м2.


lasiet vēl
2014-06-16
Moduļveida katlumāja Daugavpilī

Līgums ar Latvijas apkures iekārtu ražotāju "Ecco-Energo" paredz pārvietojamas sendvičpaneļu moduļveida katlumājas tehnisko izstrādi un izgatavošanu. Kopējais moduļa apjoms - 90 m2.


lasiet vēl
2014-05-05
Gāzes balonu novietnes modulis

Līgums ar uzņēmumu SIA "Lakalme" paredz sendvičpaneļu moduļa tehnisko izstrādi un izgatavošanu gāzez iekārtu glabtuves nolūkām, kas izvirza īpašas prāsības ūgunsdrošības ziņā. Kopējais moduļa apjoms - 50 m2.


lasiet vēl
2014-03-10
Zivju pārstrādes cehs, Ropaži

Saskaņā ar SIA "Aurum Grupa" pasūtījumu, SIA "ExsoBalt" nodrošina jumta un sienu sendičpaneļu ar putupolisterola pildījumu piegādi un to montāžu Rīgas rajonā, Ropažos. Kopējais pasūtījuma apjoms - 753 m2.


lasiet vēl
2014-01-22
Saldējuma fabrika, Saldus

Turpinot pirms dažiem gadiem sākto veiksmīgo sadarbību ar uzņēmumu Friteks LV,  SIA "ExsoBalt" nodrošina sendvičpaneļu piegādi uz Saldus, saldējuma fabrikas "Druva" modernizācijas ietvaros. Piegādes kopējais apjoms - 1 030 m2.


lasiet vēl
Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions