Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
2013-11-19
Latvijas Dzelzceļš

Līgums ar uzņēmumu SIA "ML Bilding" paredz sendvičpaneļu ar putupolisterola pildījumu piegādi VAS "Latvijas Dzelzceļš" biroja ēkas renovācijai Daugavpilī. Kopējais pasūtījuma apjoms - 624 m2.


lasiet vēl
2013-09-23
Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca

Saskaņā ar AS "Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca" pasūtījumu, SIA "ExsoBalt" nodrošina sendičpaneļu ar putupolisterola pildījumu piegādi un to montāžu vienā no AS "DLRR" teritorijā esošajiem rāžošanas angāriem. Kopējais pasūtījuma apjoms - 160 m2.


lasiet vēl
2013-09-17
Daugavpils Universitāte

 Līgums, kas tika noslēgts ar Latvijas pazīstamo uzņēmumu "Latvijas Energoceltnieks", paredz, ka SIA "ExsoBalt" nodrošina sendvičtipa paneļu ar akmens vates un putupolisterola pildījumu piegādi un montāžu jaunās Daugavpils Universitātes ēkas uzbūvēšanai. Piegādes un montāžas kopējais apjoms - 1 950 m2.

 


lasiet vēl
2013-08-23
Daudzstāvu dzīvojamā māja Daugavpilī

Saskaņā ar Daugavpils uzņēmumu "Defass D" uzdevumu, mūsu kompānija nodrošināja akmens vates sendvičpaneļu piegādi daudzstāvu daudzdzīvokļu mājas renovācijas projekta ietvaros. Kopējais piegādes apjoms - 151 m2.


lasiet vēl
2013-08-05
Lidosta

Notika ugunsdrošu sendvičpaneļu piegāde uz līdostas "Rīga" teritoriju jaunā angāra uzbūves mērķiem. Kopējais pasūtījuma apjoms - 286 m2.


lasiet vēl
2013-07-08
Moduļu konstrukcija Rīgā

Mūsu pirmā moduļveida sendvičpaneļu konstrukcijas izgatavošanas pieredze. Tika izstrādāts projekts, piegādāti paneļi, samētināta metālkonstrukcija un veikti montāžas darbi, kas ļāva izgatavot moduļveida pārvietojāmo konstrukciju tehnisko iekārtu vajadzībām. Kopējais darbu apjoms - 90 m2.


lasiet vēl
2013-07-01
Biroja un ražošanas ēkas renovācija Rīgā

Līgums ar pazīstāmo logu ražotāju SIA "Aveplast" paredz sendvičpaneļu ar putupolisterola pildījumu piegādi un to montāžu SIA "Aveplast" biroja un ražošanas ēkas renovācijai Rīgā. Kopējais pasūtījuma apjoms - 270 m2.


lasiet vēl
2013-05-06
Noliktavas ēkas renovācija Jaunmārupe

Saskaņā ar SIA "Port-L" pasūtījumu, SIA "ExsoBalt" nodrošina sendičpaneļu ar putupolisterola pildījumu piegādi un to montāžu noliktavas ēkas renovācijas projektā Jaunmārupē. Kopējais pasūtījuma apjoms - 655 m2.


lasiet vēl
2013-05-01
Ražošanas ceha uzbūve Iecavā

 Turpinot sadarbību ar uzņēmumu Friteks LV metālapstrades rūpnīcas ražošanas ēkas paplašināšanas projektā, mūsu uzņēmums kopā ar apakšuzņēmējiem nodrošināja varēnīgas ražošanas ēkas 2. kartas celtniecību (sendvičpaneļu un skārda elementu montāža) Iecavā. Paneļu kopējais apjoms - 4 150 m2.


lasiet vēl
2013-01-30
Priekule

Turpinot sadarbības tradīcijas, uzņēmumam Monolīts B tika piegādāta sendvičpaneļu partija ēkas celtniecībai Priekulē, Kurzemē. Piegādes kopējais apjoms - 140 м2.


lasiet vēl
2013-03-11
Metālapstrādes rūpnīca Iecavā

Metālapstrades rūpnīcas ražošanas ēkas paplašināšanas projekta ietvaros mūsu uzņēmums kopā ar apakšuzņēmējiem nodrošināja jumtu un sienu sendvičpaneļu ar putupolisterola pildījumu montāžu. Kopējais darbu apjoms - 940 m2.


lasiet vēl
Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions