Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
2010-12-20
Pabeigta Šķirotavas sūkņu stacijas celtniecība

Tika nodrošināta sendvičpaneļu piegāde Šķirotavas sūkņu stacijas renovācijai, kā arī skārda apdares elementu izgatavošana. Šķirotavas sūkņu stacijas paneļu kopējais platums - 240 m2.


lasiet vēl
2010-10-18
Pabeigti darbi Katvaru speciālā internātpamatskolā

Tika nodrošināta sendvičpaneļu piegāde un montāža lifta šahtas uzbūvei, kā arī skārda apdares elementu izgatavošana un uzstādīšana. Lifta šahtas kopējais platums - 100 m2.


lasiet vēl
2010-08-02
Pabeigta angāra lauksaimniecības vajadzībam celtniecība

Tika nodrošināta sendvičpaneļu pegāde un tas montāža. Skārda izstrādājumu izgatavošana un montāža, kā arī noteksistēmas izgatavošana un uzstādīšana. Objekta kopējā platība - 400 m2.


lasiet vēl
2010-03-01
Robežsardzes koledža

Tika nodrošināta sendvičpaneļu piegāde un tās montāža. Skārda izstrādājumu izgatavošana un montāža, kā arī noteksistēmas izgatavošana un uzstādīšana. Kopējais tehniskais atbalsts. Izpildāmo darbu apjoms - 1100 m2.


lasiet vēl
Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions