Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
2012-11-29
Ofisa ēkas renovācija Venstpilī

Līgums ar SIA "Taneks" paredz sendvičpaneļu ar putupolisterola pildījumu piegādi Ventspilī ofisa ēkas renovācijas nolūkām. Kopējais pasūtījuma apjoms - 980 m2.


lasiet vēl
2012-10-15
Ūdens transporta līdzekļu novietnes būvniecība Rīgā, Juglā

Tika parakstīts līgums sendvičpanēļu ar akmens vates pildījumu un skārda apdares elementu un ūdensnoteksistēmu piegādei Ūdens transporta līdzekļu novietnes būvniecības nolūkām Rīgā, Mārkalnes ielā 24. Kopējajs apjoms ir 920 m2.


lasiet vēl
2012-09-25
Liftas šahtas uzbūve Liepājā

Saskaņā ar līgumu ar SIA "Les Trans" tika piegādāti sendičpaneli ar putupolisterola pildījumu lifta šahtas uzbūvei Liepājā. Kopējais pasūtījuma apjoms - 110 m2.


lasiet vēl
2012-09-04
Jaunā angāra ēkas uzbūve Rīgā

Saskaņā ar SIA "Kredo FH" pasūtījumu uzņēmums "Exsobalt" nodrošina sendvičpaneļu piegādi angāra ēkas celtniecībai Rīgā, Teikā. Tika arī veikta paneļu montāža un skārda apdares elementu un ūdens noteksistēmas izgatavošana un uzstādīšana. Kopējais izpildīto darbu apjoms - 460 m2.


lasiet vēl
2012-08-06
Gāzes stacija Rīgā

Līgums ar SIA "Intra-GT" paredz sendičpaneļu ar poliuretāna pildījumu piegādi un to montāžu gāzes stacijas uzbūvei Rīgā. Kopējais pasūtījuma apjoms - 480 m2.


lasiet vēl
2012-08-02
Renovācija Skultē

Tika parakstīts līgums sendvičpanēļu ar poliuretāna pildījumu piegādei Skultes kluba ēkas renovācijas nolūkām. Panēļu kopējajs apjoms ir 420 m2.


lasiet vēl
2012-07-02
Aukstumu kameras uzbūve

Saskaņā ar līgumu ar SIA "Friteks" tika piegādāti sendičpaneli ar poliuretāna pildījumu saldēšanas kameras uzbūvei Saldus. Kopējais pasūtījuma apjoms - 780 m2.


lasiet vēl
2012-04-18
Lifta šahtas uzbūve Vecrīgā

Saskaņā ar SIA "Cēsu 23" pasūtījumu uzņēmums "Exsobalt" nodrošinā sendvičpaneļu piegādi renovētai mājai Rīgā, Cēsu iela 23. Tika veikta arī paneļu montāža un skārda apdares elementu izgatavošana un uzstādīšana. Kopējais izpildīto darbu apjoms - 120 m2.


lasiet vēl
2012-02-14
Ražošanas cehs Lauberē

TIka noslēgts sendvičpaneļu pirkuma-pārdevuma līgums ar SIA "Grods", saskaņā ar kuru SIA "Exsobalt" nodrošina sendičpaneļu jumtam ar akmens vates pildījumu piegādi Lauberē. Kopējais paūtījuma apjoms ir 720 m2.


lasiet vēl
Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions