Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
Skārda apdares darbi

     Skārda apdares darbi ir jebkura veida sendvičpaneļu celtniecības darbu neatņemama sastāvdaļa. Šāda veida darbs prasa lielu uzmanību un iemaņas, jo visi nepieciešamie elementi tiek gatavoti pēc pasūtījuma, tāpēc pavirši izpildīts darbs uzreiz ir labi pamanāms. Var teikt, ka tieši apdares darbi padara objektu par estētiski baudāmu un interesantu.

Pateicoties tam, ka mūsu uzņēmums sevi ir apliecinājis kā uzticīgs sadarbības partneris ar īpašu pieeju katram klientam, patstāvīgi pieaug pieprasījums pēc apdares darbiem jau gatavos objektos, kur tika izmantoti sendvičpaneļi. Tādos gadījumos mūsu darbinieki īsākajā laikā veiks nepieciešamos mērījumus, skārda elementu izgatavošanu un montāžu. Mēs apliecinām, ka mūsu klients paliks apmieriāts ar darba augsto kvalitāti.

 

 

 

Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions