Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
Produkcijas piegāde

       Jebkura pārdomātā objekta celtniecībā ir nepieciešams milzīgs materiālu, konstrukciju un iekārtu daudzums, kuru ir svarīgi nogādāt uz konkrēto adresi precīzi norādītajā laikā. Jebkuri sarežģījumi materiālu piegādes procesā var izraisīt objekta nodošanas termiņu pārnešanu, kā arī nopietnus finansiālos zaudējumus. Lai izvairītos no šādām situācijām, SIA "Exsobalt" ir izveidojusi partnerattiecības ar lielākajām Latvijas un Eiropas autokravu pārvadātājiem, kā arī pastāvīgi paplašinā savu kravas auto parku. Rezultātā, ja Jūs iegādāsieties uzņēmuma "Exsobalt" celtniecības produkciju vai iekārtas, mēs piegādāsim preci īstajā laikā atbilstoši grafikam uz pasūtītāja objektu vai  noliktavu, kas ļaus Jums ietaupīt Jūsu laiku, naudu un pacietību.

 

 

 

 

 

Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions