Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
Rekonstrucija

    Tieši tādu pašu uzmanību kā būvešanai kompānija "Exsobalt" pievērš vecu ražošanas ēku restaurācijai un renovācijai, kas Latvijā palikušas vēl no PSRS laikiem. Vecā objekta renovācija ir grūts un dārgs uzdevums, kam nepieciešama atbilstoša pieredze un zināšanas, bet pateicoties iespējai izmantot vecās nesošās konstrukcijas, pamatus utt., restaurācijas process ir daudz izdevīgāks un ekonomiskāks, nekā objekta uzsākšana no "nulles". Šādu uzdevumu veikšanai kompānijai "Exsobalt" ir nepieciešamā pieredze. Mūsu speciālisti bez maksas aizbrauks uz jebkuru objektu Latvijā un uz vietas sniegs nepieciešamo konsultāciju par rekonstrukciju, kā arī noteiks aptuvenās darba izmaksas, kas ļaus jums precīzi izplānot savus finansiālos izdevumus un ieguvumus nākotnē.

 


                     

Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions