Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
Siltumizolējošas aukstumkameru/saldēšanas kameru durvis

 

Siltumizolējošas durvis, izgatavotas no sendvičpaneļiem, tiek izmantotas, lai uzturētu nemainīgu temperatūru saldēšanas teplās. Mūsu uzņēmums piedāvā bīdamās un veramās durvis ar kreiso un labo piekļuvi gan plusa, gan mīnusa temperatūrām.

 

 
Durvis saldēšanas kamerai ar mīnus temperatūru (-5º... -25 º C grādi)
 
Iekšejās un ārējās durvis ar apšuvi, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda vai metāla ar poliestera pārklājumu. Tās tiek izgatavotas no sendvičpaneļiem ar 100mm biezu poliuretāna pildījumu. Durvis ir aprīkotas ar durvju aplodas elektrisko apkuri un slēdzenes sistēmu "cilvēks kamerā", kas dod iespeju atvērt durvis pat atrodoties iekšā.
 
Durvis aukstumkamerai ar plus temperatūru ( līdz 5º C grādiem)
 
Iekšējās un ārējās durvis ar apšuvi, kas ir izgatavota no nerūsējošā tērauda vai metāla ar poliestera pārklājumu. Tās ir izgatavotas no sendvičpaneļiem ar 100mm biezu putupolistirola pildījumu, padarot tos ievērojami lētākus salīdzinājumā ar durvīm, kas izgatavotas no paneļiem ar poliuretāna pildījumu. Durvis ir aprīkotas ar durvju aplodas elektrisko apkuri un slēdzenes sistēmu "cilvēks kamerā", kas dot iespeju atvērt durvis pat atrodoties kameras iekšā.
 
  
 

Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions