Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma

    

Uzņēmums "Exsobalt" plaši praktizē tehnoloģisku, celtniecības un noliktavas moduļu, kā arī dzīvojamo moduļu ēku izgatavošanu un tirdzniecību. Mes esam, iespējams, vienīgi ražotāji Latvijā, kas ražošanā lieto sendvičpaneļus, nevis analogus no saliktajiem materiāliem - tā saucamais "pirags" (OSB, vate, trapecveida metālprofils). Tas ļauj mums nodrošināt labākus moduļa tehniskos raksturojumus un ražošanas kvalitāti vispār.

 

Atkarībā no klienta vēlmēm, moduļiem var būt jebkāds ārējais vai iekšējais izskats, krāsa un komplektācija. Mums ir liels moduļu piedāvājums ar dažādām izmēriem un komplektācijām, kas ļauj mūsu klientiem vienmēr izvēlēties tieši tādu moduli, kāds viņam ir nepieciešams.

 

Celtniecības moduļi var tikt izmantoti visdažādās nozarēs:

 

- tehnoloģisko iekārtu glabāšanas moduļi

- dzīvojamās ēkas

- katlu mājas

- biroji

- noliktavas

- ražošanas telpas

- un daudz kas cits

 

 

 

 

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet katologu kreisajā pusē.

 

 

 

 

 

 
  
Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions