Noderīgi zināt

Vai Jūs zināt, ka gandrīz 80% industriālo jaunceltņu būvniecībā izmanto sendvičpaneļus?

Ja Jūs pasūtīsiet sendvičpaneļus mūsu uzņēmumā un Jums būs nepieciešama tehniskā palīdzība planotā projekta realizācijā, mūsu projektētāji būs gatavi nākt Jums palīgā.

Uz visu mūsu uzņēmuma produkciju un 

pakalpojumiem tiek nodrošināta garantija līdz pat 20 gadiem!

Ja Jums ir jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu aizpildiet šo saziņas formu un nosūtiet mums šo ziņojumu. Gadijumā, ja Jūs vēlaties pieteikties kādai no darba vakancēm, pievienojiet ziņojumam Jūsu CV. Sniegsim Jums atbildi pēc iespējas ātrāk. Paldies.

Reklāma
Mājas lapa!

Sākot 6 gadus atpakaļ savu darbību, mūsu uzņēmums nevarēja paredzēt tādu interesi, kādu izrādīja mūsu cienījamie klienti. Pa šo laiku, bieži kļūdu un mēģinājumu rezultātā, mēs uzkrājām nepieciešamo pieredzi, lai garantētu visas savas saistības visaugstākajā līmenī. Tika nodibinātas partnerattiecības ar Eiropas vadošajiem ražotājiem un produkcijas piegādātājiem, kas ir saistīti ar industriālo celtniecību. Tas ļāva mums būtiski paplašināt celtniecības pakalpojumu un preču klāstu. Un tagad, lai mūsu klienti varētu operatīvāk un uzskatāmāk iepazīties ar mūsu piedāvāto produkciju un pakalpojumiem, mēs izveidojām mūsdienīgu, vienkāršu un funkcionālu web-lapu.

Ceram, ka Jums patiks mūsu paveiktais darbs, kas kalpos kā pozitīvs sākums mūsu partnerattiecībām un turpmākai sadarbībai!

Projekta fotogalerija
Informatīvais tālrunis
Profesionālā pieeja sendvičpaneļu tirdzniecībai
Izstrāde un atbalsts
Baltic Digital Solutions